Vítejte.

1. září 2012 v 12:56 | Radosh
Vítejte na mém blogu. Chtěl bych zde uveřejňovat svou litereární tvorbu, především žánry fantasy, dark fantasy, horor, a apo/postapo sci-fi.

Během včerejšího dne jsem uveřejnil pár kapitol Světu budoucích generací (SBG), který se odehrává přibližně za dvěstě let na území severní Evropy a popisuje příběh muže, který chtěl utéct za lepším životem...
Dále jsem zde zveřejnil svou starší povídku, Chůvu. Pro většinu populace je to naprosto nechutné, zvrhlé "něco" bez práva na existenci, ale člověk, který rád přemýšlí, ten si tam najde své.

Název blogu je napsán spíše v afektu, chtěl jsem psát několik různých povídek podobného tématu - svět je jiný, než ho známe a protagonista si nachází cestičky k zítřku. Ale co už...

Takže doufám, že se Vám můj malý koutek ve virtualitě bude líbit a že v mých řádcích neuvidíte jen zkázu, smrt atp. ale i myšlenky, které bych chtěl pomocí tohoto blogu částečně šířit.


Radosh

P.S.: Námět pro SBG mám v hlavě už asi půl roku a teď na přicházející podzim jsem se konečně donutil. Úvod i první dvě části jsou psány pod vlivem Doom Metalu, proto možná taková spíše ponurá atmosféra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama