SBG - prolog

31. srpna 2012 v 18:28 | Radosh |  Svět budoucích generací
Vítejte v novém světě.
Je jiný než starý, dokonce i lepší. Pravda, změnám předcházely věky útrap, válek a bolesti - to všechno už ale zmizelo v toku dějin a spousta věcí se změnila. Začněme od začátku.
Někdy v první čtvrtině třetího tisíciletí probíhaly různé krize, některé intrikované, jiné skutečné. Rozšířilo se také pár smrtelných chorob a hodně obyvatel Země jim podlehlo, než se nalezl lék. Nemálo lidí také padlo ve válce, ať už jako vojáci, oběti urychlených výzkumů nebo jen jako občané nepřátelské strany.
I přes veškeré absolutně apokalyptické scénáře Země ustála i mnohočetné výbuchy jaderných hlavic, bez šrámů ji to však nenechalo. Tehdejší Španělé zemřeli snad v jedné vteřině, spousty lidí po celé Evropě umírali na nemoci tím způsobené. Asie byla od jihu k východu bombardována nejsilnějšími americkými zbraněmi, což způsobilo téměř její vylidnění, předtím ale vyslali do oblak svou odvetu a následující hodiny vymírali i občané USA. Následujících několik let se změnilo v těžké boje o přežití jednotlivců či malých skupin, kde nebyl svět tak moc zasažen, tam propukla anarchie. Masivní destrukce po celé Zemi způsobily klimatické změny, díky kterým byl definitivně ukončen život na jižní polokouli. Někde stačilo vyrabovat obchody a nebyl problém přežít, jinde nepomohl ani skupinový kanibalismus.

Po pár letech radiace ustoupila do pozadí a větší část Evropy byla opět obyvatelná, sever Ameriky či Rusko také. Lidé se rozhodli rozšířit a vytvořili nový stát, Unipoli. Její demokratické vedení se chtělo poučit z chyb starého světa...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama